• Неодамнешно
LiebeWH Рака Пресврт Вежба Сребрена Боја Pin менгеме на назад Рака Вежба Битови Со 10 ХСС Вежба Битови Дупчење Алатка за PCB Види Поправка Дрво Накит Пластика

LiebeWH Рака Пресврт Вежба Сребрена Боја Pin менгеме на назад Рака Вежба Битови Со 10 ХСС Вежба Битови Дупчење

Buyers rating:
DEN 225.36

Количина на стоки

10 ГОЛЕМИНИ : На рака pin vises има широк фатете се движи од 0.3 mm до 3.6 mm кој може да се вклопат за многу големини на вежба битови, ги задоволат вашите различни користење на барање.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Рачен занает вежба е доста лесно да се работи, и може да се користи да се вежба многу нешта, вклучувајќи PCB, накит, часовници, итн, се направи на работа многу помали и полесно.ПРИМЕНА : Микро рака малку вежба е одлична алатка за PCB одлуки, види поправка, занаетчиски работи, виси накит или сувенир одлуки, идеален избор за прецизно дупчење.МАТЕРИЈАЛ : Оваа мини пресврт вежба во собата е направен од високо квалитетни алуминиумски за издржливост и долг животен век, работата е едноставна.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Со мали димензии и мала тежина, оваа рака вежба за накит одлуки може да се вклопат во многу алатка торба и може да се земе тоа насекаде.Опис : На рака вежба е корисна за прецизно дупчење, алатка за изработка, модел вежба, гравирање како професија или хоби.Тоа е прецизни, точни и ефикасно, може да се користи за да се вежба PCB, накит, часовници и многу други меки материјали, не може да се вежба челик или камења.Има збор десет вежба битови во различни големини може да се земе и се користи за различни цели.Карактеристики : Материјал : Бакар легура(вежба), high speed челик(битови) Боја : Сребро Вежба Должина : 92mm / 3.62" Вежба Битови : 0.5 mm, 0.6 mm, 0.7 мм, 0.8 mm, 0.9 милиметри, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.5 мм, 1.8 мм, 2mm Вежба На : ПХБ, накит, часовници, итн Пакет Вклучува : 1 x Рака Вежба 10 x Вежба Битови .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Вежба, Удобен Зафат се Справи со Рака Вежба, DIY Алатки за PCB Дрвена Табла Удирање Коло за Дупчење(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Удобен Зафат се Справи со Рака Вежба, DIY Алатки за PCB Дрвена Табла Удирање Коло за Дупчење(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16