• Неодамнешно
Pin менгеме на назад Чак, DIY Алатка Мини Pin менгеме на назад Крајот Pin Рака Преносни Прирачник за Вежба Битови за Стегање Мали Игли за Други Мали Додатоци за да се Види(D

Pin менгеме на назад Чак, DIY Алатка Мини Pin менгеме на назад Крајот Pin Рака Преносни Прирачник за Вежба Битови

Buyers rating:
DEN 345.36

Количина на стоки

Компактен и лесен, лесно да се носат и лесен за употреба.Тип а и Б е кабриолет, лесен и удобен за користење.Специјално дизајнирани не се лизга шема на рачка за удобно држење на.Направени од премиум челик материјал, носат-отпорни, здрав и долг животен век.Двете главата може да се замени, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.Направени од премиум челик материјал, носат-отпорни, здрав и долг животен век.Тип а и Б е кабриолет, лесен и удобен за користење.Специјално дизајнирани не се лизга шема на рачка за удобно држење на.Компактен и лесен, лесно да се носат и лесен за употреба.Двете главата може да се замени, да ги исполнуваат на вашиот различни потреби.Погоден за стегање мали игли, вежба битови и други мали додатоци.

Карактеристики на стоката

  :
Condition:
100% Brand New
Material:
Steel
Optional Type:
Type A, Type B, Type C, Type D
Clamping Diameter:
0.3-1.6mm/0.01-0.06in
Type A Length:
Approx. 12cm/4.7in
Type B Length:
Approx. 12.2cm/4.8in
Type C Length:
Approx. 11.5cm/4.5in
Type D Length:
Approx. 10cm/3.9in
Package List:
1 x Pin Vise Chuck :

Купувачи како што сакаат

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Вежба, Удобен Зафат се Справи со Рака Вежба, DIY Алатки за PCB Дрвена Табла Удирање Коло за Дупчење(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Удобен Зафат се Справи со Рака Вежба, DIY Алатки за PCB Дрвена Табла Удирање Коло за Дупчење(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16