• Неодамнешно
Преносни Вежба Мини Рака Вежба Алатка, Преносни Алатка Поставете Мала Рака Вежба & 10 Компјутери Пресврт Вежба Битови 0.8-3.0 mm Прецизност Pin менгеме на назад Машини за ?

Преносни Вежба Мини Рака Вежба Алатка, Преносни Алатка Поставете Мала Рака Вежба & 10 Компјутери Пресврт Вежба

Buyers rating:
DEN 278.16

Количина на стоки

Краток справи и Не-лизна дизајн : Кратко се справи со намалува вкупната должина, така што тоа може да се одржи лесно, и вежба битови се тешко да се пробие надвор.Специјално дизајнирани не се лизга шема на рачка за удобно држење на.појачани челик чак : Тоа е прецизни, точни и ефикасно и цврсто го држи малку, рака вежба може да се одржи тенок вежби битови цврсто.Клипот големина од 0.5-3.2 mm вежба битови.Тоа е лесен и пренослив.Широка примена : на дрво рака вежба може да се примени на дрво, накит, орев, килибар, восок, маслиново орев, монистра, ПВЦ, акрил и пластика, итн.Пресврт вежба битови за полнење : пакетот вклучува 1 парче рака вежба, 10 парчиња вежба битови 0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.2/2.5/2.8/3.0 мм мм, 90mm (3.54") страна вежба доаѓа 10 пресврт вежба битови.Answer : ___________________________ Note : прилагодливи игла менгеме на назад е рачна алатка, а не моќ алатка, Пресврт вежба битови во собата може да не одговара на хард работи како челик, железо, камен, накит.Карактеристики : Таа е погодна за дупчење во дрво, грозје,-овошје, коска, chrysophoron, olivary јадро, орев, и пластика.Краток справи со намалува вкупната должина, така што тоа може да се одржи лесно, и вежба битови се тешко да се пробие надвор.Специјално дизајнирани не се лизга шема на рачка за удобно држење на.Тоа е прецизни, точни и ефикасно и цврсто го држи малку, може да клип 0.5-3.2 mm вежба битови.Тоа е лесен и пренослив. 90mm (3.54") страна вежба доаѓа 10 пресврт вежба битови.Спецификација : Материјал : Јаглероден Челик + Гума Боја : Прикажува Како Слики Вежба Големина : Прибл. 9 * 3.5 см / 3,5 * 1.4 инчен Пресврт Вежба Големина : Прибл. 0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.2/2.5/2.8/3.0 мм Тежина : 119g Тип : Вежба Битови Пакет Листа : 1 x Вежба 10 x Вежба Битови Забелешка : Не се погодни за ахат, bowlder, метал или челик.Ве молиме да се носат заштитни алатки при користење ве Молиме имајте насока на сила е секогаш вертикална и ротирање рамномерно, инаку тоа е лесно да се пробие на вежба.Ве молиме да го отстраните вежба малку и да ја сместите по употребата.

Карактеристики на стоката

  :

Купувачи како што сакаат

Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Вежба, Удобен Зафат се Справи со Рака Вежба, DIY Алатки за PCB Дрвена Табла Удирање Коло за Дупчење(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Удобен Зафат се Справи со Рака Вежба, DIY Алатки за PCB Дрвена Табла Удирање Коло за Дупчење(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16