• Неодамнешно
2 парчиња 0.3‑3.2 mm Рака Пресврт Вежба, Професионални Pin менгеме на назад Рака Вежба, Рачни Прилагодливи Игла менгеме на назад Малку Вежба за Метал Дрво, Прирачник за Р?

2 парчиња 0.3‑3.2 mm Рака Пресврт Вежба, Професионални Pin менгеме на назад Рака Вежба, Рачни Прилагодливи Игла

Buyers rating:
DEN 280.56

Количина на стоки

Стегање Спектар : На рака пресврт вежба е погодна за стегање пресврт вежби со месо тело дијаметар 0.3‑3.2 мм, и рачно удар и да ги намали.Ергономски Дизајн : Пенкало големина дизајн, лесно прилагодлив менгеме на назад главата да менгеме вежба, Прецизно дизајнирани чак да се задржи што вежба исправена лесно да се носат и продавница.Одлични Перформанси : На рака пресврт вежба е направен од нерѓосувачки челик и гумени материјали, тоа е удобно да се одржи, rustproof и отпорни на абење.Широка Примена : Компактна големина, светлина, совршен за дрво, пластика, орев, килибар, монистра, восок, маслиново орев, мал модел комплет и многу други DIY проекти за кои е потребно дупчење на прецизни дупки.Прилагодливи Чак : чак може да се прилагоди за да се прилагодат на различни вежба малку дијаметри, цврсто стегната и не е лесно да падне.Спецификација : Предмет Тип : Рака Пресврт Вежба Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Гума Стегање Опсег : Прибл. 0.3-3.2 mm / 0.01-0.13 во вкупна Должина : Околу. 102mm / 4in Пакет Листата : 2 x Рака Пресврт Вежби Забелешка : Натпревар на правото големина пред употреба.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Hand Twist Drill
Material:
Stainless Steel, Rubber
Clamping Range:
Approx. 0.3-3.2mm / 0.01-0.13in
Overall Length:
Approx. 102mm / 4in
Package List:
2 x Hand Twist Drills :
Note:
Match the right size before use. :

Купувачи како што сакаат

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Вежба, Лесни Електрични Рака Вежба, Лесно Користење Преносни за Дупчење Коло Дрвена Табла Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16
Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Рака Вежба, Удобен Зафат се Справи со Практични DIY Алатки Електрични Вежба, за Дупчење Удирање(Моторни

Широко се применува на ПХБ, коло, ПВЦ пластични одбор, дрвена табла, тенка плоча, тенка плоча, тенка алуми

DEN 842.16