• Неодамнешно
WSSBK Веѓа Tweezer Нерѓосувачки Челик Коса Совет Очи Tweezer Клип за Лице Отстранување на Влакна се Направи До Алатки Pince Коса Clip (Боја : C)

WSSBK Веѓа Tweezer Нерѓосувачки Челик Коса Совет Очи Tweezer Клип за Лице Отстранување на Влакна се Направи

Buyers rating:
DEN 1658.40

Количина на стоки

Овие пинцети се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, имаат анти- ' рѓа и анти-корозија својства, и може да се користи за долго време.Ергономски дизајн и насочуваат, дизајнот : Со наклонети, рамни и остри пенкало точка дизајн, тоа може да се сретнат различни шминка потреби.Ефективна работа : лесна затворање на врвот на секоја пинцети, го прави лесно да се сфати и да се повлече од мали косата лесно.Тоа може прецизно да се отстрани веѓите и лицето коса без оштетување на мазна кожа.Лесен и компактен, таа е погодна да се врши со вас во текот На беспрекорна изработка прави голем дар за убавина љубовници.Боја : C.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пресврт N Roll Пинцети - Портокал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пресврт N Roll Пинцети - Портокал

Нежно и ефикасно ги отстранува лицето коса во коренот.Специјален дизајн овозможува употреба во текот ш�

DEN 287.28
Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети Set-Прецизност Пинцети Сет за Ingrown Коса Отстранување и Lash Проширување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети Set-Прецизност Пинцети Сет за Ingrown Коса Отстранување и Lash Проширување,

[Совршено се калибрира тензија] : Може прецизно да се отстрани ingrown коса и остатоци,исто така, совршен за �

DEN 105.36