• Неодамнешно
Owlike 4pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Пинцети Веѓа Коса Смена Пинцети Веѓа Пинцети-Црна

Owlike 4pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Пинцети Веѓа Коса Смена Пинцети Веѓа Пинцети-Црна

Buyers rating:
DEN 266.40

Количина на стоки

4 видови на различни совети дизајн за различни шминка барања.Квалитетни нерѓосувачки челик материјал, анти- ' рѓа и отпорен на корозија за долго време се користи.Лесна затворање помага лесно да го дофати и да се повлече од мали коса.Лесна и компактна големина за преносливост.Лесно и прецизно да се отстранат веѓа и лицето коса без лузни вашиот мазна кожа.Спецификација : Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Product Големина : 9.3 x 1cm Quantity : 4pcs Color : Црна/Розова(Изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот Вклучува : 4 x помош на пинцета.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Diva Tweeze Модел Бр. TW1003J - Џеј
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Diva Tweeze Модел Бр. TW1003J - Џеј

Diva Tweeze Модел Бр.TW1003 J Џеј : Купи J Д козметички Производи Пинцети Дива Tweeze : Хируршко одделение од нерѓосу

DEN 160.56
Пинцети Професионални Веѓа Пинцети Остри Чудни Лицето Коса Смена Клип Шминка Веѓа Средување на Клипот Удирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пинцети Професионални Веѓа Пинцети Остри Чудни Лицето Коса Смена Клип Шминка Веѓа Средување на Клипот Удирање

NFEGSIYA " Професионална прецизност пинцети за отстранување на ingrown коса, влечење splinters и пинцети од непослу�

DEN 599.28
Нерѓосувачки Челик Веѓа Пинцети Отстранување на Влакна Пинцети за Жените и Мажите Стручна помош на пинцета за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Веѓа Пинцети Отстранување на Влакна Пинцети за Жените и Мажите Стручна помош на пинцета за

Издржлив Материјал : Ова пинцети сет се состои од високо квалитетни нерѓосувачки челик со висока темпер

DEN 1195.20