• Неодамнешно
Моето Бебе Сем мали букви Буквата z, Сина памучен ткаенина на карета

Моето Бебе Сем мали букви Буквата z, Сина памучен ткаенина на карета

Buyers rating:
DEN 1874.40

Количина на стоки

Тип На Производ : Налепница Decal.Објектот Пакет Димензија : 21.336 cm L X 14.478 cm W X0.508 см Х Точка Пакет Тежина : 0.3 lbs.Земја На Потекло : Кина.Опис на производот Пријателски и cheery, овие прекрасен писма запишува дете е името или зборови да живеат со како "сон" или "оро" или "насмевка".Сина памучен ткаенина на карета шема додава светла допир на расадници или спални соби; појавување виси лента е само право завршувањето на допир.Дрво и платно. 9 L".Од Производителот на мали букви сина памучен ткаенина на карета виси писмо со лак и лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат