• Неодамнешно
Hatley Бебе Девојки Трепет Ракав Фустан

Hatley Бебе Девојки Трепет Ракав Фустан

Buyers rating:
DEN 361.20

Количина на стоки

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Обемниот А-линија замав фустан.Телото се собраа во предната и задната деколте.Континуирани само обврзувачки на предната деколте и ремени во БЛАГАЈНИЧКИ.Пред уморни лакови на врвот пред рамениците.Овој фустан е лето, од суштинско значење е совршен за изведба, партии и многу повеќе!Украсена со симпатична бои и отпечатоци, овој фустан брзо ќе стане нејзин омилен лето се од суштинско значење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат