• Неодамнешно
RSRZRCJ Деца Деца Бебе Девојка Есен Зима Облека Леопард Долг Ракав Маица, Фустан со Чипка-up Вест Playwear Фустани

RSRZRCJ Деца Деца Бебе Девојка Есен Зима Облека Леопард Долг Ракав Маица, Фустан со Чипка-up Вест Playwear Фустани

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање. ✿Материјал : Памук мешавина, деца бебе девојка есен зима облека, меки и удобни, симпатична бебе девојка се облекуваат, кожата-friendly и дише, шик бебе девојка облека, добри како бебе бебе девојка есен зима облекуваат, бебе девојка се облекуваат windbreaker. ✿Дизајн : Симпатична бебе девојка есен зима облека, облека, tweed долг ракав копчето надолу tweed А-линија облекуваат палто јакна, и лак headband, elegent едно парче playwear фустан, копче нагоре, лесно да се стави на/полетување, симпатична и модерен. ✿Големина : Деца бебе девојка долг ракав фустан, одговара за 3-6 Месеци, 6-9 Месеци 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години дете доенче бебе девојка есен зима облека, облека, добри како дете бебе девојка секојдневен облека, облека, совршен роденденски подарок за вашата ќерка, внука, внука. ✿Прилики : Деца бебе девојка playwear фустан, погоден за бебе девојка секојдневно носење, отворено носат, роденден топката, забава, свадба, позив носат, училиште носат, photoshoot облека, може да бидат заменети со pantyhose, leggings, чорапи, привлечни и симпатична. ✿Производ се Вклучени : 1 компјутер бебе девојка, еден-парче облека+1 компјутер лак headband.Сезони : Есен Зима Пролет Производ се Вклучени : 1 компјутер бебе девојка, еден-парче облека+1 компјутер вест Големина : 3-6 Месеци | Боја : Роза на Срцето Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат