• Неодамнешно
MERSARIPHY Бебе Девојки Suspender Фустан Младата Везени Ремени Здолниште Целокупната Фустани Зима Падне Облека

MERSARIPHY Бебе Девојки Suspender Фустан Младата Везени Ремени Здолниште Целокупната Фустани Зима Падне Облека

Buyers rating:
DEN 239.52

Количина на стоки

сомотски/памук, лен смеса.Увезени. ♥Висок Квалитет - Нашите деца синиот фустан е мека, пријатна, кожата-пријателски, flexiable и дише да се носат.Perfer на ЕДНА ГОЛЕМИНА ДО ако вашето бебе има чаби тело. ♥Повеќе Симпатична - Фустан за деца девојка со кавга ракав и симпатична дизајн.Исто така backless бебе се облекуваат имаат Ретро елементи.Бебе вино фустан ќе го направат вашиот ангел изгледа толку шармантен и посигурни во надвор. ♥ Супер симпатична зима и есен облека за девојката!Одговара на вашата девојка совршено и едноставно е симпатична.Вашите деца ќе доби многу комплименти!Одговара за бебе со возраст 3-6 месеци/6-9 месеци/9-12 месеци/12-18 месеци/18-24 месеци/2-3 Т. ♥Совршена Прилика - Бебе се облекуваат е погодна за секој прилики како секојдневниот живот, годишнина, забава, фотографија и така натаму.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот ангел големина кога ќе купите симпатична бебе девојка фустани, ви благодариме. ♥Она што Ќе Добиете - 1 x младата playwear облекување на бебе зелен фустан е најдобриот подарок за вашата мала принцеза.Бренд Име : MERSARIPHY MERSARIPHY е моден бренд, Ние си имаме свој професионален тим, Ние посветена да обезбеди луксузен дизајн и исклучителен квалитет.Ве молиме да ја признае нашата продавница бренд име " MERSARIPHY ", Ние не може да гарантира за квалитетот на други продавачи предвидено може да биде иста како нашата.MERSARIPHY Бренд Услугата : 1. Доколку големината не се вклопуваат, ќе обезбеди бесплатен замена! 2. Ако тоа е квалитетот на производот проблем, ние може да обезбеди други производи за замена или слободни врати! 3. Бренд гаранција : 30-Дена БЕЗ РИЗИК 100% Целосна Наплата на Квалитет, Ако облека се оштетени.Големина на Мерење : (ЕДИНИЦА : ИНЧИ) Возраст(3-6 М)Запис 70Половината(14.7")-Фустан Должина(14.9") Возраст(6-9 М)Запис 80Половината(14.9")-Фустан Должина(15.7") Возраст(9-12М)Запис 90Половината(15.7")-Фустан Должина(16.5") Возраст(12-18 МИЛИОНИ)-Ознака 100-Половината(16.5")-Фустан Должина(17.3") Ова е Азија големина, Не Големина на Табелата, малку се разликува со Америка.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината детали пред да се направи нарачката, ви благодариме!?Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Ве молиме овозможи 1-2 см (0.4-0.8 инчи) се разликуваат поради прирачник за мерење. (ПС : 1 cm=2.54 инчи) 2. Вистинска боја може малку отстапување се должи на светлината, екранот е со резолуција, контраст и сл. 3. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 12 часа.Боја : Розова Со Headband | Големина : 0-3 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат