• Неодамнешно
Пинк Бебе/Дете UPF 50+ Заштита од Сонце Долг Ракав Едно Парче Костим за капење со Патент (12m-18 милиони)

Пинк Бебе/Дете UPF 50+ Заштита од Сонце Долг Ракав Едно Парче Костим за капење со Патент (12m-18 милиони)

Buyers rating:
DEN 2208.00

Количина на стоки

Уникатно дизајниран во Мауи Хаваи.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Екстра долг патент во задниот со патент размавта + редовни одговара за оптимална заштита од сонце, уникатно дизајниран со екстра долг патент за лесно менување пелена.Нашето бебе, бебе, дете и litte девојка едно парче долг ракав sunsuit опфаќа раце и нозе до коленото.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА од СОНЦЕ : костими за капење ткаенини се оценети UPF 50+ и да се обезбеди максимална УВ заштита од сонце со блокирање 98% од УВА + UVB зраци на сонцето, влажно или суво; слични оценка како SPF за sunscreens.Опфатени области не треба сончање.КВАЛИТЕТОТ + УДОБНОСТ : Лесно on-лесно исклучување, рамни заклучување крои за дополнителна издржливост, водат и брзо сушење ткаенини за врвен комфор на плажа, базен, на одмор, и доста се насекаде.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат