• Неодамнешно
Жолта Осип Guard Костим за капење Бебе Девојка/Момче Едно Парче Заштита од Сонце Долг Ракав Бански UPF 50+ Костим за Капење (6m-12м)

Жолта Осип Guard Костим за капење Бебе Девојка/Момче Едно Парче Заштита од Сонце Долг Ракав Бански UPF 50+ Костим

Buyers rating:
DEN 2284.80

Количина на стоки

Уникатно дизајниран во Мауи Хаваи.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Екстра долг патент во задниот со патент размавта + редовни одговара за оптимална заштита од сонце, уникатно дизајниран со екстра долг патент за лесно менување пелена.Нашето бебе, бебе, дете и litte девојка едно парче долг ракав sunsuit опфаќа раце и нозе до коленото.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА од СОНЦЕ : костими за капење ткаенини се оценети UPF 50+ и да се обезбеди максимална УВ заштита од сонце со блокирање 98% од УВА + UVB зраци на сонцето, влажно или суво; слични оценка како SPF за sunscreens.Опфатени области не треба сончање.КВАЛИТЕТОТ + УДОБНОСТ : Лесно on-лесно исклучување, рамни заклучување крои за дополнителна издржливост, водат и брзо сушење ткаенини за врвен комфор на плажа, базен, на одмор, и доста се насекаде.Сите In_one Децата осип guard & одбор краток дизајн сонцето одговара.Нуди UPF +50 заштита од сонце со симпатична комбинации на бои.Брз сува ткаенина, полна пластика патент со заштитна ткаенина табот поставата за "Лесен и Лесно Off" дизајн.Дава време на заштитени забава за денот на базен, парк или на плажа!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат