• Неодамнешно
јас ја играат. со зелена зеле Бебе се Повлече-up за Обновливи Абсорбента Костим за капење Пелена

јас ја играат. со зелена зеле Бебе се Повлече-up за Обновливи Абсорбента Костим за капење Пелена

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Нема други пелена е потребно!.Користете под стандард костим за капење.Трим, лесни пелена поттикнува пливање.Сит се вклопуваат помага содржат солидна разлика е одобрен за јавни базен.Економски создава помалку отпад-користете повторна употреба.Нашите трим, лесни, и машина-перат бебе пливаат пелена има wicking лагер за да се спречи пелена осип, абсорбента внатрешниот слој дека не се издувам нагоре, и водоотпорен надворешниот слој кој работи со сит-фитинг половината и на нозете да помогне да се спречи протекување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат