• Неодамнешно
Мојот Базен Пал Бебе 2 Пакет Пливаат Пелена Маска, Кралската Блу/Бела, 24 Месеци

Мојот Базен Пал Бебе 2 Пакет Пливаат Пелена Маска, Кралската Блу/Бела, 24 Месеци

Buyers rating:
DEN 554.88

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 85% Најлон, 15% Spandex.Направен во САД.Полиестер обвивка.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Со цел да се вклопи удобно под редовни костими за капење.Мојот Базен Пал е Оригиналниот Пливаат пелена Дизајнирана и развиена во 1992 година Тестиран од страна На Универзитетот во Џорџија Медицинскиот Оддел на Животната средина и Јавни Здравствени Служби SGS лаборатории за Тестирање, лаборатории и Независни Лаборатории.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мојот Базен Пал пливаат пелени брзо сушење и дише.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат