• Неодамнешно
YXXJJ Спортска Торба Спорт Armband Случај Телефон Мода Универзален Држач за на Жените на Рака паметен Телефон Чанти Прашка Работи Салата Рака Бенд Фитнес Трајни и Широк ?

YXXJJ Спортска Торба Спорт Armband Случај Телефон Мода Универзален Држач за на Жените на Рака паметен Телефон

Buyers rating:
DEN 2790.00

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет.Удобно и да не се лизга,sweatproof и перат.транспарентен екран, ПВЦ водоотпорен материјал.удобен за носење,совршен за пешачење џогирање,одење,трчање и работа.надвор.Smart екран на допир,погодно за да одговорите на телефонот кога се игра спорт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00