• Неодамнешно
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Мобилен Телефон Рака Торба Женски Зглоб Торба Ткаенина Мобилен Телефон Торба Вертикална Монета Чанта Складира?

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Мобилен Телефон Рака Торба Женски Зглоб Торба Ткаенина

Buyers rating:
DEN 789.60

Количина на стоки

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не можете да се чувствува нејзиното присуство за време на вежбање.Нашата мека и удобна материјал може да го држете вашиот телефон цврсто без цедење, иритација и одвраќање.Меки и удобни ткаенини, таписерии изработка, уредни линии, трајни и удобен за носење.Дури и со многу на движење на заштитна маска останува таму каде што треба.Контакт страна на вашата рака е дише дизајн кој нуди најмногу удобно допир чувства на вашата кожа.Телефонот работи на armband е одговара за салата, висок интензитет на вежбање, екстремни вежба, фитнес, јога, повремено одење или активности на отворено како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов.Производ материјал : Оксфорд текстилни водоотпорен cloth Product карактеристики : светлина, удобно, breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Suitable модел : 17cm × 8cm Product боја : слика color Style : Sports Closed начин : zipper Shape : vertical The стилски дизајн го прави совршен телефон armband за активен животен стил.Ако ви се допаѓа активности на отворено како што се фитнес, трчање, велосипедизам, кревање, одење на кучето, пешачење, или во кујна, тогаш оваа armband е совршен за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат