• Неодамнешно
SlipGrip RAM меморија-HOL Држачот за Apple iPhone 8 Користење на Tech21 Ево Тактички Екстремен Случај

SlipGrip RAM меморија-HOL Држачот за Apple iPhone 8 Користење на Tech21 Ево Тактички Екстремен Случај

Buyers rating:
DEN 718.80

Количина на стоки

1 - Без Механички или извори за да се прилагоди за да одговара на вашиот Телефон. 2 - Прилагодлив 360 степени за лесна за гледање на Екранот на Телефонот. 3 - Камера Дупка Телефонот Е Snuggly се Одржа во Место. 5 - Да се Отстрани на Телефонот, Само Притисни на Врвот Криви Допрете додека поддршката на телефонот од врвот назад и да го отстранат.На ЗАСИЛУВАЧИ Дупка Модел Може да Се Најде На RAM меморија Планината Круг Плочи (Крај Во 202) или RAM меморија Плоштадот ЗАСИЛУВАЧИ Плоча (RAM-Б-347).RAM меморија Планината Дијамантски Плочи ќе се поврзете На Дијагонала Дупки на ЗАСИЛУВАЧИ Дупка Шема.Повеќето Трети Лица за Монтажа Уреди И Cradles Имаат ЗАСИЛУВАЧИ Дупка Шема, што ќе Ви овозможи Да го Поврзете Вашиот Сопствен Лулка На RAM меморија Систем на Монтирање.Ве молиме ИМАЈТЕ предвид, мора да веќе поседуваат RAM меморија HOL Пластична База.Протезата е добро конструирана и наменета за сила и е совршено дизајниран за да се вклопи во вашиот уред snuggly.Тоа е изградена од Високо Квалитетна ABS пластика.Овој дизајн се произведува силен и здрав RAM_HOL компатибилен држач.Фотографиите се акции, но на крај планината доставени до вас ќе биде оној што го нареди.Заградата придава на RAM-HOL спојка механизам кој овозможува за 360 степени вртливата откако се ангажирани во RAM-HOL База, која ќе мора да веќе поседуваат.ТЕЛЕФОН & СЛУЧАЈ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.МЕЃУНАРОДНИ НАРЕДБИ СЕ ДОБРЕДОЈДЕНИ.КОЛИЧИНА НАРЕДБИ СЕ ПРИФАТЕНИ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат