• Неодамнешно
КИКО Безжична Галакси S20 Ултра (6.9 во) Прстен Зафат Случај со Метална Плоча (Црна)

КИКО Безжична Галакси S20 Ултра (6.9 во) Прстен Зафат Случај со Метална Плоча (Црна)

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Компатибилен со Галакси S20, 6.2 инчен екран, Galaxy S11e.Трговија на големо и дистрибуција на целосна работ покрие заштита 360 ротирачки прстен носителот случај.Прецизни Cutouts Даде Целосен Пристап До Сите Порти, Камери, Mics.Две-парче конструкција се состои од една силиконска кожа и поли-карбонат скелет школка за дополнителна заштита.Дебели, тенки, и здрав хибрид заштитни случај.Тешко назад заштита случај со мека гума страна заштита.Хард-украсениот поликарбонат завиткани во трајни солиден rubberized термопластични материјали дава вашиот мобилен телефон уред крајната заштита што заслужува.Шок абсорбента двојно-layer го прави овој крајната Деца Пријателски Случај.Се лизга на вашиот Хибрид Мрежа Меки Силиконски Тешко Tuff Школка Случај Покрие со сопствени одговара Двојно Хибрид Случај и искуство за мир на умот знаејќи вашата инвестиција е добро заштитени.Флексибилни, уште посилни и потрајни, Силикони Мека Кожа материјал нуди одлични шок апсорпција и отпорност на триење, додека одржување на тенки форма фактор.Поставените заврши околу рабовите се направи за "лаици-на-на-на маса" дизајн кој им помага на заштита на стаклото на екранот од оштетување.Едноставен за инсталација и отстранување, и дефинитивно прифатлива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1768.80
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1140.00
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 892.80
Zhenmu дома Спортски Рака Торба Отворено Спортски Слоевит Торба Рака Торба Мобилен Телефон Торба Спортски Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Zhenmu дома Спортски Рака Торба Отворено Спортски Слоевит Торба Рака Торба Мобилен Телефон Торба Спортски Мобилен

Не се лизга дизајн – за разлика од низок квалитет пливање, нашата премиум трчање, пливање се дизајниран

DEN 2030.40
SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 976.80