• Неодамнешно
Zhenmu дома Работи Мобилен Телефон Рака Торба Мобилен Телефон Торба Спортски Рака Ракав Зглоб Ракав Фитнес Рака Појас Зглоб Торба (Боја : D: D, Големина : Подолу 6.4 инчи)

Zhenmu дома Работи Мобилен Телефон Рака Торба Мобилен Телефон Торба Спортски Рака Ракав Зглоб Ракав Фитнес Рака

Buyers rating:
DEN 1008.00

Количина на стоки

Рачниот зглоб, рака, со двојна употреба, Лепенка леплива, не ќе падне, двојно Велкро, рака, рачниот зглоб, може да се носи.Ткаенина анализа, високо-квалитетен водоотпорен материјал, ефективно го блокира проникнување на пот и дожд за време на спорт, ткаенина е повеќе погоден за потење фигура, дише и не се топло и инстант сува.Дизајн моменти, слушалка дупка дизајн, трчање, спортување и фитнес.Водоотпорен ефект на lotus leaf, водоотпорен ефект, како што се lotus leaf е влажно кога е влажно, може да ги спречи домашните вода од мокрење содржината на торбата.Висока јачина на тока, засилен висока јачина на тока, таписерии изработка, удобно материјали, силни и издржливи.Име на производ : Мобилен Телефон Armbands Color : A, B, C, D, E, F, G, HMaterial : полиестер fiber Whether водоотпорен : yes Suitable модели : подолу 6.4 inches Product карактеристики : светлина, удобно и breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Please забелешка : ➤ Декоративни предмети што не се вклучени во производот фотографии➤ се Должи на влијанието на COVID-19, логистика се бавни, и времето за испорака е изменета на 30-50 дена,ве Молиме почекајте трпеливо и ни даде повеќе време➤ Поради прирачник за мерење, може да има некои грешки, ве молиме овозможи разлика од 3-5cm, ви благодариме➤ Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различна боја разбирања, може да постојат некои боја разлика, но internal Reasonable опсег, бирајте внимателно➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме,Постојат различни стилови и бои во нашата продавница, можете да одат на мојата продавница да се провери➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби за да се обезбеди висок квалитет на производите, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот➤ го Поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 892.80
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1140.00
YXXJJ Спортска Торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YXXJJ Спортска Торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 249.60
SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40