• Неодамнешно
Zhenmu дома Спортски Рака Торба Отворено Спортски Слоевит Торба Рака Торба Мобилен Телефон Торба Спортски Мобилен Телефон Рака Ракав (Боја : D: D, Големина : 18.710 см)

Zhenmu дома Спортски Рака Торба Отворено Спортски Слоевит Торба Рака Торба Мобилен Телефон Торба Спортски Мобилен

Buyers rating:
DEN 2030.40

Количина на стоки

Не се лизга дизајн – за разлика од низок квалитет пливање, нашата премиум трчање, пливање се дизајнирани со највисок квалитет на материјали, вклучувајќи и ултра-velveteen, прилагодлив еластична бендови да се обезбеди најдобрите удобност и одговара.За време на најтешкиот тренингот, вашиот телефон ќе остане во место.Рамен, прилагодлив еластична бенд е дизајниран да се наведнувам, пресврт и да се наведнуваат за време на најтешките вежби без deforming.Оваа рака има доволно простор за складирање на вашиот телефон.Сега, вие не мора да се грижите за вежбање.Име на производ : Мобилен Телефон Armbands Color : A, B, C, DMaterial : полиестер fiber Size : 18.7*10cm Whether водоотпорен : yes Product карактеристики : светлина, удобно и breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Please забелешка : ➤ Декоративни предмети што не се вклучени во производот фотографии➤ се Должи на влијанието на COVID-19, логистика се бавни, и времето за испорака е изменета на 30-50 дена,ве Молиме почекајте трпеливо и ни даде повеќе време➤ Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи разлика од 3-5cm, ви благодариме➤ Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различна боја разбирања, може да постојат некои боја разлика, но internal Reasonable опсег, бирајте внимателно➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме,Постојат различни стилови и бои во нашата продавница, можете да одат на мојата продавница да се провери➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби за да се обезбеди висок квалитет на производите, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот➤ го Поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 976.80
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00
SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1140.00