• Неодамнешно
Vangoddy Armband – Neoprene Пот-Доказ w/Клуч & ID Картичка Торбичка за Амазон Оган Телефон 32/64 GB

Vangoddy Armband – Neoprene Пот-Доказ w/Клуч & ID Картичка Торбичка за Амазон Оган Телефон 32/64 GB

Buyers rating:
DEN 309.36

Количина на стоки

Удобно во движење пот отпорни neoprene armband држи вашиот уред рака-слободни.Armband карактеристики мали лизга џеб за чување на куќата за скролување.Прилагодливи здрав и extender парче нуди универзален одговара 10.5"-13inches без extender парче & 15"-20inches со extender парче.Мобилен телефон оддел мерки 5.25" X 2.83" X 0.50 инчи.Силна е новиот Слаби!Тренингот во удобност и стил, додека за заштита на вашиот нов уред од гребнатини и штети со оваа висока густина Neoprene armband.Поклопецот себе е направена од отпорно на Гребење материјал кој е вткаена повеќе да се направи тоа толку густи и заштита како е можно.Нашите додава слој на пот отпорна пластика во внатрешноста страна го спречува пот од вашата рака да не го оштети вашиот уред.Исто така, се додаваат Дополнителни функции како што се : мала рака да се заврши и да се обезбеди вашиот вишок слушалки мозок, удобноста копче џеб која ги држи вашиот клуч така џебови/шкафче не се потребни кога оди во теретана или на трчање, а на Vangoddy Armband е опремен со изборен должина extender за да ја направиме нашата Vangoddy Armband навистина Една големина одговара на сите.Сакавме да бидете сигурни дека вашиот уред е безбедно и сигурно, откако во внатрешноста на armband без да се жртвува удобност - и ние веруваме дека се постигнува токму тоа.Бранат себе си, да се брани вашиот уред : Добие нов Vangoddy Neoprene Вежба Armband.Уредот НЕ е вклучен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 976.80
SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1768.80