• Неодамнешно
Водоотпорен Црна Лесен Пристап до Мобилни Торба со Armband Поддршка за Samsung Галакси A10e, Galaxy Xcover 4s, A70, M40, M20, LG Q9, Google Пиксели 3а XL, Motorola Една Акција, Apple iPhone 11 Про Max

Водоотпорен Црна Лесен Пристап до Мобилни Торба со Armband Поддршка за Samsung Галакси A10e, Galaxy Xcover 4s,

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Препознатливиот Стил На : водоотпорен перница е дизајниран со комфор, удобност, стил и безбедноста на ум.Совршен за патување : никогаш не се знае кога ветер може да го уништи вашиот одмор, па торба како ова може да ве заштити од временските услови.Екран осетлив на допир компатибилен : Пред јасна филм ви овозможува лесно користење на вашиот мобилен телефон без да се земе тоа надвор од торбата.Лесно да се Носат : вратот носителот lanyard ви овозможува да носат торбичка лесно, таму е исто така на armband рака да го носат торбичка на рацете или рачниот зглоб.Камерата Пристап : Назад на торбичка карактеристики јасна филм кој не го блокира вашиот камера.Ова е водоотпорен торбичка држач за вашиот мобилен телефон кој може да биде навистина добро за вашиот отворено патува на дождлив ден.На предната страна од кесата е направен со екран на допир компатибилен јасно филм што ви овозможува да го користите мобилен телефон без да се земе тоа надвор од торбата.Безбедна за заклучување на врвот на торбичка не само што го штити од вода, но, исто така, песок или нечистотија.На прилагодливи armband рака ви овозможува лесно прикачување на торба за вашиот грб или на зглобот за лесен пристап.Вратот lanyard е исто така вклучени за лесно спроведување на торбичка.Оваа armband е направен да одговара на телефони споменати подолу : Samsung Galaxy A10e Samsung Galaxy Xcover 4s, Samsung Галакси M40, M10, M20 Samsung Галакси А50, A80, A30, A70, A40, A20e Samsung Галакси S10e, S10, S10+, S10 5 G LG W10, W30, W30 Про LG V50 Thin Q LG Q9, Q70 LG G8 S Thin Q LG Stylo 5 LG G8 G8 Thin Q LG Почит Империја LG K20 (2019), K30 (2019) LG G8 X Thin Q Google Пиксели 3а XL Google Пиксели 3а Motorola Една Акција Motorola Еден Зум Motorola E6 Плус Motorola Мото Г-7 Плус Motorola Мото Z4 Motorola Една Визија Motorola Мото Г-7 Motorola Мото Г-7 Моќ Motorola Мото Г-7 се Игра Apple i Phone 11 Про Apple i Phone 11 Про Max Apple i Phone 11.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1768.80
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 793.68