• Неодамнешно
NGS Sprintter Универзална Спорт Armband | За 5in Smartphones | Жолта/Црна

NGS Sprintter Универзална Спорт Armband | За 5in Smartphones | Жолта/Црна

Buyers rating:
DEN 270.72

Количина на стоки

Universal sports armband за паметни телефони до 5".Направени од високо трајни и флексибилни материјали.Зголемена видливост во текот на ноќта, така ќе остане безбедно и заштитени.Опремен со скривам џеб големина за скролување.На допир екран чувствителен покрие овозможува лесен пристап до вашиот паметен Телефон екран.На NGS Sprintter е универзален спортски armband за паметни телефони до 5 инчи во големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от

DEN 1768.80
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 793.68
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60