• Неодамнешно
ocijf179 LED Armband Метал Тока Дише Скриени Switch Блескав Armband за Кампување

ocijf179 LED Armband Метал Тока Дише Скриени Switch Блескав Armband за Кампување

Buyers rating:
DEN 381.60

Количина на стоки

Бидејќи тој е дизајниран со премиум led светло и висока осветленост, тоа е побезбеден за ноќно трчање и одење надвор.кој скриени switch дизајн, тоа е погодно да се промени светла режими.На тока не е лесно да ' рѓа и деформира, бидејќи тоа е направено на премиум метални материјали.она што ви овозможува да ја прилагодите на стегање како што ви треба е fastener лента дизајн.Направен од висок квалитет на webbing материјал, тоа е издржлив.Должината на производот е 36cm, ширината е 2.5 cm, а дебелината е 1cm.Тоа е погоден за ноќно трчање, велосипедизам, качување, кампување и така натаму.Спецификации : Усвојување на премиум метал материјал, тока не е лесно да ' рѓа и да се деформира.Бидејќи тој е дизајниран со fastener лента, тоа ви овозможува да ја прилагодите на стегање како што треба.На тока не е лесно да ' рѓа и деформира, бидејќи тоа е направено на премиум метални материјали.Она што ви овозможува да ја прилагодите на стегање како што ви треба е fastener лента дизајн.Бидејќи тоа е направено на премиум метал материјал, тока не е лесно да ' рѓа и да се деформира.Одликувајќи се со fastener лента дизајн, ви овозможува да ја прилагодите на стегање како што треба.Карактеристики : Тоа е побезбеден за ноќно трчање и излегување надвор, бидејќи тој е дизајниран со премиум LED светло и висока осветленост.Она што го прави лесен за да го промените светла режими не е скриени switch дизајн.Бидејќи тој е дизајниран со премиум LED светло и висока осветленост, тоа е побезбеден за ноќно трчање и одење надвор.Кој скриени switch дизајн, тоа е погодно да се промени светла режими.Тоа е погоден за ноќно трчање, велосипедизам, качување, кампување и така натаму.Големина : 36cm x 2.5 cm x 1cm/14.17" x 0.98" x 0.39" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : Полнење Тип : 1 x Прозрачна Armband 1 x USB Кабел или Копчето Батеријата Напојува Тип : 1 x Прозрачна Armband.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от�

DEN 1140.00
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Работи Мобилен Телефон Рака Торба женски Спортски Телефон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Работи Мобилен Телефон Рака Торба женски Спортски Телефон

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может�

DEN 1406.40
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе�

DEN 393.60
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други от�

DEN 1768.80