• Неодамнешно
Zhenmu дома Работи Мобилен Телефон Рака Торба женски Спортски Мобилен Телефон Рака Ракав Мобилен Телефон Торба Работи Опрема Фитнес Рака Торба (Боја : D: D, Големина : 917c

Zhenmu дома Работи Мобилен Телефон Рака Торба женски Спортски Мобилен Телефон Рака Ракав Мобилен Телефон Торба

Buyers rating:
DEN 775.20

Количина на стоки

Водоотпорен материјал, користење на вода-отвратителен дијамант во облик на Оксфорд ткаенина, која може ефикасно да се спречи пот од се меша во торба.Рака носат, удобен и не се лизга, удобно и дише, не се лизга и не падне, прилагодлив ремени, висока еластичност, удобен и не се тесни.Рачниот зглоб се носат, јава зглоб голема заграда, јава спорт, зглобовите носат е полесно да се пристап, двојно силна стап Лепенка, не се лизга и не падне.Проширам на арм крилја, не може да импровизирам диво, заштита способност е посилен, триење на рака е намалена, тоа е потешко да падне, и го носи е поудобно.Рефлексивни материјал, ноќта работи за заштита, користење на специјални рефлексивни материјал, ноќно трчање е побезбедно, со висок квалитет на патент, мазна и издржливи.Име на производ : Мобилен Телефон Armbands Color : A, B, C, DMaterial : Водоотпорен Оксфорд cloth Size : 9*17cm, 9*19cm Whether водоотпорен : yes Product карактеристики : светлина, удобно и breathable Suitable за публиката : трчање, фитнес, cycling Please забелешка : ➤ Декоративни предмети што не се вклучени во производот фотографии➤ се Должи на влијанието на COVID-19, логистика се бавни, и времето за испорака е изменета на 30-50 дена,ве Молиме почекајте трпеливо и ни даде повеќе време➤ Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи разлика од 3-5cm, ви благодариме➤ Бидејќи рефлектори и различни луѓе имаат различна боја разбирања, може да постојат некои боја разлика, но internal Reasonable опсег, бирајте внимателно➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме,Постојат различни стилови и бои во нашата продавница, можете да одат на мојата продавница да се провери➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби за да се обезбеди висок квалитет на производите, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот➤ го Поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60