• Неодамнешно
Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски рака со Neoprene Фитнес Опрема на арм Ракав Тенка рак?

Трчање, Велосипедизам, Игралишта Спортски Мобилен Телефон раката во Чантата, Мажите и Жените на Отворено Спортски

Buyers rating:
DEN 1768.80

Количина на стоки

Погоден за сцени : фитнес, трчање, патуваат, велосипедизам, планинарење, ноќен работи, риболов и други отворено essentials.Лесни, дише и удобно да се носат без тресење.Допрете дизајн : Ова е high-definition екранот и држете дизајн.Телефонот интерфејс може да се отклучи преку перспектива прозорец, интерфејсот е јасно, работата е удобен и мазна, и е осетлива на допир.Водоотпорен материјал : armband се направени од водоотпорен Lycra материјал, кој може да го намали фиксирање на armband на раката и да се избегне крварење; транспарентни површината на раката во чантата е направен од високо-транспарентно TPU филм супер водоотпорен; удобно, дише и не заостанато; меки, кожни-friendly и дише.Безбедност за заштита : прозрачна рефлексивни, добра безбедносна заштита, мали тело и голем капацитет, тоа може лесно да се приспособат на банкарски картички, клучеви, сменете и други лични предмети.Дупка дизајн : на слушалки кабел може да се дефинира за да се спречи кабел од тоа да биде премногу долга и случајно се ниша да предизвика скриени спортски опасности; на горниот и долниот дел 5-дупка дизајн е погодна за различни модели на полнење дупки и приклучок за слушалки дупки со силна отпорност на вода.Спецификација : Кожа-пријателски : употреба на мека Lycra функционални материјали за да се намали чувството на контрола и ограничување на арм од страна на armband, мека Лепенка, силна држејќи се за подигнување на косата во секунди, проширување и не стружење на кожата.Три носи методи : врвка за околу носат, глуждот носат, а да се носат.Погоден за сцени : работи спорт, спортски велосипедизам, спортски риболов, фитнес, итн.Име на производ : Отворен спортски мобилен телефон рака торба Боја : виолетова, сина, црна Материјал : СТП+нуркање материјал.

Карактеристики на стоката

Skin-friendly:
The use of soft Lycra functional materials to reduce the sense of restraint on the arm by the armband, soft Velcro, strong sticking to raise the hair in seconds, widening and not scraping the skin.
Three wearing methods:
wrist wear, ankle wear, arm wear.
Suitable for scenes:
running sports, cycling sports, fishing sports, fitness, etc.
Product name:
Outdoor sports mobile phone arm bag
Color:
purple, blue, black
Material:
PU+diving material

Купувачи како што сакаат

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00
SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 793.68
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 892.80