• Неодамнешно
Holibanna Метал Рака Бенд Претерани Спирала Се Вртат Рака Заврши Панк Круг Armband Манжетната

Holibanna Метал Рака Бенд Претерани Спирала Се Вртат Рака Заврши Панк Круг Armband Манжетната

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

Не е лесно да се пробие и не е лесно да исчезнат.Парична казна изработка и исклучителен дизајн, ги красат ви рака нов изглед.Совршен додаток, исто така, добар подарок за вашите пријатели.Со овој armlet, ќе се издвоите од толпата.Направени од високо квалитетни материјали, трајни, може да се користи за долго време.Description Are сте во потрага за некои украси за вашиот рака?Ова е armlet ови е направен од висок квалитет на материјалите за долго време се користи.Со овој armlet, раката ќе покаже нов изглед.Како стилски додаток, тоа ќе додадете сјај на вашиот секојдневен изглед.Карактеристики - Боја : Златна.- Материјал : Метал.- Големина : Околу 8.5x8.5x10cm.Пакет Including1 x Armlet.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 892.80
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 793.68
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60