• Неодамнешно
Отворено Патување Џогирање Тренингот Вежби Armband за Samsung Галакси S21, M51, A32

Отворено Патување Џогирање Тренингот Вежби Armband за Samsung Галакси S21, M51, A32

Buyers rating:
DEN 1413.60

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : Водоотпорен, пот отпорни, дише материјал го задржува влага далеку, одржување на арм кул, дури и по завршувањето на работното време на тренингот, материјалот е мек и се трајни и се чувствува добро на кожата.Проширување на Рака : Доаѓа со дополнителна 7.5 инчи долго рака за поголем грбот, раката бенд мобилен телефон случај е целосно да се прилагодува, овозможувајќи да одговара на различни корисници и може да се носи преку облека или кошули, како и.Јасно екран осетлив на допир : А отпорен на гребење јасно пред екранот ви овозможува да го користите телефонот без да го извади на armband торбичка, приклучок за слушалки кабелот за управување со овозможува метежот слободен пристап.Добра Заштита : Вежби, работи, бутване, наутро прошетка, или само патуваат со вашиот телефон целосно безбедно внатрешноста на armband маска, во рамките на лесен дофат на твое.Димензии : На armband корица има преграда димензија на 5.75 x 3 инчи, и е совршена за повеќето 6 инчен телефони.Сите ние имаме стане здравје свесен овие денови.Многу од времето го поминува во затворен простор во изминатите неколку месеци, и сега, дека тоа е конечно време да одат надвор, ние треба да се стави дополнително да се грижиме за нашето здравје и благосостојба.На armband ви овозможува да остане во вашата зона, слушање на вашата музика додека сте се кандидира, бутване, вежбање, направете брзо пешачење или дури и да патуваат.Тоа е лесно да се стави на вашиот оружје и доаѓа со прилагодливи рака што одговара на повеќето оружје.Комбинацијата на премиум мека најлон со висок квалитет издржлив материјал го прави armband пот апсорпција и отпорни на вода.Тоа го задржува влага далеку и го задржува раката кул.Водоотпорен дизајн штити од вода и пот.Вграден-во клучните џеб продавници вашата куќа или автомобил за повикување додека вежбате.Можете исто така да заврши на слушалки околу затворањето, така што тие не доаѓаат во начинот на вашиот вежби.Е отпорен на гребење пред екранот ви овозможува да пристапите на телефон додека е сеуште во внатрешноста на armband.Допир пријателски исчистите екранот е осетлива на твојот допир и се лесно ви овозможува да управувате со сите функции на телефонот.На прилагодливи рака обвива околу повеќето оружје.За поголеми димензии ние дури и да обезбеди дополнителна 7.5 инчен пренослив рака кој може да се користи за да се направи совршено се вклопуваат за вас.На armband е дизајниран да се вклопуваат повеќето 6 инчен мобилни телефони и неговите димензии се : Оддел Димензии - 5.75 x 3 Armband должина без дополнителни рака - 15in Armband должина со екстра рака - 22in.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00