• Неодамнешно
DIAOD Водоотпорен Спортски Работи Armband Торба Случај Покрие Работи рака Кеси Универзална Спорт Мобилен Телефон Носителот на Отворено Спорт Телефон Рака (Боја : Црна)

DIAOD Водоотпорен Спортски Работи Armband Торба Случај Покрие Работи рака Кеси Универзална Спорт Мобилен Телефон

Buyers rating:
DEN 921.60

Количина на стоки

Пот-абсорбента и дише : висок квалитет на пот-абсорбента и дише ткаенини се користи за да се обезбеди дека ќе се чувствуваат удобно и удобно за време на вежбање без да влијаат на тоа.Мала големина, голем капацитет : независни главниот торба и помошни торба дизајн, предметите се подредени и се става, не се плаши од копчињата за гребење екранот на телефонот.Доаѓа со слушалка џек : На слушалка џек е резервирана однадвор, така што може да се користи директно, без дупчење, која е убава и удобен.Двојно патент дизајн : употреба на исклучителен квалитет патент да се осигура дека патент затвора непречено без притискање.Висок квалитет на еластична бендови : еластична бендови имаат добро влечење перформанси, дали вие сте масти или тенка, можете да ги користите.Име на производ : работи мобилен телефон рака bag Product материјал : полиестер material Product карактеристики : светлина, удобно, стилски, durable Product боја : зелена/црно/сино/роуз red Suitable за публиката : луѓе кои сакаат да се вежба, сакаат да работат, сакаат да се вози, и сакам да exercise Product рака обемот : арм турнеја е погоден помеѓу 18-34 CM (големината може да се прилагоди слободно)Пот-абсорбента и дише : висок квалитет на пот-абсорбента и дише ткаенини се користи за да се обезбеди дека ќе се чувствуваат удобно и удобно за време на вежбање без да влијаат на тоа.Мала големина, голем капацитет : независни главниот торба и помошни торба дизајн, предметите се подредени и се става, не се плаши од копчињата за гребење екранот на телефонот.Доаѓа со слушалка џек : На слушалка џек е резервирана однадвор, така што може да се користи директно, без дупчење, која е убава и удобен.Двојно патент дизајн : употреба на исклучителен квалитет патент да се осигура дека патент затвора непречено без притискање.Висок квалитет на еластична бендови : еластична бендови имаат добро влечење перформанси, дали вие сте масти или тенка, можете да ги користите.Пакување : само вклучува рака торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 393.60
SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSMDYLYM Зглоб Чанта Торба со Патент Работи Патување Велосипед Безбедно Спортска Торба за Водење на Салата Велосипед

Со складирање функција, zip затворање, може да се сместат мали предмети како што се копчиња, монети и сл.Чи

DEN 1322.40
YXXJJ Спортска Торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YXXJJ Спортска Торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 249.60
YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YYDMBH Работи Телефон Носителот Не се Лизга Рака Торба Спортски Работи Рака Торба Фитнес Водоотпорен Дише Мобилен

Влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите раце, па не может

DEN 912.00
спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

спортска торба Монтажни Мобилен Телефон Работи Рака Торба Спортски Зглоб Торба Велосипедизам Armband Универзална

Одговараат за : Трчање,Фитнес,Салон,Cyling,Риболов,Пешачењето,Маратон,логорување и други спортови 360 степе

DEN 793.68