• Неодамнешно
100 Акции Ткаени Големина Labels - Medium (М) - Црн Текст на Бела Позадина - Centerfold - Акции Големина Labels

100 Акции Ткаени Големина Labels - Medium (М) - Црн Текст на Бела Позадина - Centerfold - Акции Големина Labels

Buyers rating:
DEN 190.80

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ ЕТИКЕТИ : Ткаени Damask Labels направени со висок квалитет полиестер теми.САМО ПРАВОТО ГОЛЕМИНА : 1/2 инчи, широк од 1 1/2 инчи висок.СВЕТЛИ БОИ : Црн Текст на Чиста Бела Позадина.НЕ ПРОТРИВАНЕ : Топлина Намалување Граници : Вашите етикети не ќе кавгата.ТРЕБА ПОВЕЌЕ АКЦИИ ТКИВО НА ЕТИКЕТИ?Проверете нашите други производи со кликнување на "LINX Corporation".Нека светот знаат вашите производи се квалитетни производи!.Материјал : Polyester Packaging : Во Вреќи од 100 labels Достапност : Во Парк За Итна Испорака Стил : Ткаени Damask Size : 1/2" W x 1 1/2" HFold : Нема Набори Бои : Црн Текст на Бела Background We нудат екстра попусти за повисоки количини.Прашања?Каков вид на квалитетот се вашите ткаени labels направи?Нашата "S" големина ткаени labels се направени од високо квалитетна damask материјал (НЕ мало евтини тафт).Ќе етикети кавгата?Не, тие не ќе се, границите се топлина-намали со не протриване.Како можам да се закачите на овие етикети за моите производи?Овие етикети се дизајнирани така можете да прикачете ги на вашиот производ со шиење од нив, на врвот.Зошто гледам на теми на задната страна од етикетата?Ткаени етикети се произведени од страна на ткаење теми, ако на етикетата има повеќе од 2 бои, тогаш екстра 3-то, 4-то, nth боја ќе биде "лебдат" во грбот.Ќе теми на задниот дел се изложени?Не за ова label.By шиење од нив, за врвот ќе се заштити теми да бидат изложени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters

Шие погодно за рака quilting да се добие иглата низ сите слоеви.Твоите прсти ќе добие пауза кога влечење на и

DEN 66.96