• Неодамнешно
Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters

Buyers rating:
DEN 66.96

Количина на стоки

Шие погодно за рака quilting да се добие иглата низ сите слоеви.Твоите прсти ќе добие пауза кога влечење на игла.Тоа е удобно на прстите и ќе ви се допаднат погодност виси на напрсток и конец машина која е изградена во дизајнот.Најдобар мулти-функционални quilting алатка!Шие погодно за рака quilting да се добие иглата низ сите слоеви.Твоите прсти ќе добие пауза кога влечење на игла.Тоа е удобно на прстите и ќе ви се допаднат погодност виси на напрсток и конец машина која е изградена во дизајнот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат