• Неодамнешно
DeVries Essentials Волна Притискање на Тастатурата за Quilting 17 x 24 Комплет Нов Зеланд Волна Пеглање Подлога за Quilters | Железна Табла со Quilting Материјали Вклучени

DeVries Essentials Волна Притискање на Тастатурата за Quilting 17 x 24 Комплет Нов Зеланд Волна Пеглање

Buyers rating:
DEN 1007.76

Количина на стоки

ПРЕМИУМ ВОЛНА : отпорни на Топлина 100% Нов Зеланд Волна почувствува подлога можат да го издржат дури и во најжешките на песна.Клучни Карактеристики На Производот. 1/2 ИНЧИ ДЕБЕЛИНА : Овие волна felted душеци обезбеди дополнителни дебелина за да се избегне вода од потенцијално минува низ за дополнителна заштита.Клучни Карактеристики На Производот.БОЛЕН НА МАЛО ДУШЕЦИ? : Оваа Волна одбор ќе ви обезбеди со крајна quilters и пеглање искуство со помалку набори од кога било досега.QUILTING & ПЕГЛАЊЕ АЛАТКИ ВКЛУЧЕНИ : Овој Нов Зеланд Волна Мат доаѓа со quilting и пеглање алатки ви треба вклучувајќи силикони железо остатокот подлога, со сопствени направени торба, и екстра quilting tools да се направи вашиот quilting искуство на најдобар можен.ШТО ЧЕКАШ?Луксузен Quilting Подлога, кој ја подобрува самодовербата е на чекање за вас во вашата кошничка.Клучни Карактеристики На Производот.Големина : 17x24.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вешта Поими Месинг Stiletto, Lea220
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вешта Поими Месинг Stiletto, Lea220

Дувачкиот Stiletto.Секој Канализација Ќе Сакате Една Од Овие Полиран И Лакирани Месинг Шиење Помошници.Про

DEN 426.96
Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters

Шие погодно за рака quilting да се добие иглата низ сите слоеви.Твоите прсти ќе добие пауза кога влечење на и

DEN 66.96