• Неодамнешно
Волна Притискање на Тастатурата за Quilting 18 x 24 Плус 10 x 10 Преносни Големина - Дебел Quilters Пеглање Подлога за Везови и Комбинација - Професионални Материјали, Поими, и др?

Волна Притискање на Тастатурата за Quilting 18 x 24 Плус 10 x 10 Преносни Големина - Дебел Quilters Пеглање

Buyers rating:
DEN 958.80

Количина на стоки

Минимален напор, со два пати повеќе резултати.РАБОТИ НА ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ : Овие волна пеглање влошки за quilters може да се користи со сува железо на повеќето countertops или маси, но тие исто така може да се користи со пареа железо на топлина и вода-отпорни површини.Значи, заборавете на одмор, а се шие со најдобрите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters

Шие погодно за рака quilting да се добие иглата низ сите слоеви.Твоите прсти ќе добие пауза кога влечење на и

DEN 66.96
Вешта Поими Месинг Stiletto, Lea220
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вешта Поими Месинг Stiletto, Lea220

Дувачкиот Stiletto.Секој Канализација Ќе Сакате Една Од Овие Полиран И Лакирани Месинг Шиење Помошници.Про�

DEN 426.96