• Неодамнешно
Вешта Поими Месинг Stiletto, Lea220

Вешта Поими Месинг Stiletto, Lea220

Buyers rating:
DEN 426.96

Количина на стоки

Дувачкиот Stiletto.Секој Канализација Ќе Сакате Една Од Овие Полиран И Лакирани Месинг Шиење Помошници.Производ Димензија : 12.0"L X 0.5"W X 0.5"Х Број На Модел : 7795. Секој канализација ќе сакате една од овие полиран и лакирани месинг шиење помошници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вешта Поими 3-во-1 Игла Puller за Рака Quilters

Шие погодно за рака quilting да се добие иглата низ сите слоеви.Твоите прсти ќе добие пауза кога влечење на и

DEN 66.96