• Неодамнешно
Зелен Лист Шафран Пелена Томбола Знак,Бебе Туш Игра,Пелена Томбола Комплет,Бебе Туш Покана Set-1 Пријавете се и 50 Сомневајќи Картички(9A)

Зелен Лист Шафран Пелена Томбола Знак,Бебе Туш Игра,Пелена Томбола Комплет,Бебе Туш Покана Set-1 Пријавете се

Buyers rating:
DEN 330.96

Количина на стоки

Оваа игра пакет вклучува склоплива стои картичка и 50 сомневајќи картички за повеќе луѓе да играат заедно.Овој производ ги користи дигитално печатење, боите се повеќе брилијантен, деталите се во ред, и визуелниот ефект е одличен.Двострано печатење на виткање знаци, еден двострано печатење на погодување картичка.Виткање знак 7" x 5", двострано знак независни поддршка, без рамка потребни.На сомневајќи се игра картичка е 3.5" x 2", лесно да се носат и да пишува.Виткање знаци се испечатени на 300 грама на високо квалитетни обложена хартија, која е тешко, количка, и може да издржи слободно.На погодување игра е отпечатен на висок квалитет на картичка база на хартија за подобро пишување ефект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Крпа Третираат Крпа Колачи, Крофна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Крпа Третираат Крпа Колачи, Крофна

100% Микрофибер.Секој прекрасни 'десерт' е навистина меки рака крпа укината да изгледа како вкусен третир

DEN 671.28