• Неодамнешно
Домаќинство Essentials 6-Ниво Кошница Over-The-Врата Организатор, Вар

Домаќинство Essentials 6-Ниво Кошница Over-The-Врата Организатор, Вар

Buyers rating:
DEN 985.44

Количина на стоки

Различни over-the-вратата за складирање управување со 6 кошеви.Over-the-вратата куки за станбени и комерцијални врати Вклучени.Круг цевки со snap се заклучува.Пластични изолација и лесно кука прилог. 57 инчи висок, 19.25 инчи широк, и 6.25 инчи длабоки.Домаќинство Essentials 6-кошница over-the-врата организатор е интелигентен начин да останете организирани.Оваа шарени единица придава над вратата и виси заедно своите врати.Решетката има 6 пластични кошници за да го задржете се : крпи, сапуни за коса, четки, рамни песна, занает материјали, метални фолии и пластични заврши, Тестенини Кутии, пет leashes, и повеќе.Организаторот assembles лесно, фитинг заедно со предвремени се заклучува.Пластични изолација на врвот на чевли организатор, и пластични нозете на дното, се стабилизира единица и да помогне да се заштити вашиот дом.Оваа иновативна организатор доаѓа со 2 групи на куки за да се вклопи во текот на комерцијални и станбени објекти, врати, правејќи го овој совршен организатор на ученичките домови, каде што многу врати за да не се стандардна станбени врати.Тоа е паметен начин да го користите вашиот вратата и да ја задржите вашиот простор организиран и употребливи!оваа over-the-врата кошница организатор е 57 инчи висок, 19.25 инчи широк, и 6.25 инчи длабоки.Оваа светла Вар зелена 6-кошница организатор е дел од поголем over-the-врата колекција на чевли полици и кошница на организаторите во 3 динамични бои : Вар зелена, светло портокалова, и Цреша црвениот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LyHomeAn Ковано Железо Метал Складирање Кошница/Домаќинство Складирање Кошница/Снек Складирање Кутија, Мулти-Боја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LyHomeAn Ковано Железо Метал Складирање Кошница/Домаќинство Складирање Кошница/Снек Складирање Кутија, Мулти-Боја

Нашите складирање кошеви ви обезбеди со целосна креативна слобода.Можете да ја ставите во вашата спалн�

DEN 2881.92
Nudquio Ретро Видео Игра Контролер Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nudquio Ретро Видео Игра Контролер Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира

стп.Произведено во САД или Увезуваат.Оваа количка за складирање кутија е направен од висококвалитет СТ�

DEN 1514.40
Nudquio Крајната Фризби Еволуција Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nudquio Крајната Фризби Еволуција Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира

стп.Произведено во САД или Увезуваат.Оваа количка за складирање кутија е направен од висококвалитет СТ�

DEN 1471.20
Ayyufe простор за Секојдневниот,Практичен Пластовидно Складирање Кошница Свитлива Простор за заштеда на Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ayyufe простор за Секојдневниот,Практичен Пластовидно Складирање Кошница Свитлива Простор за заштеда на Пластични

Постојат две големини за да изберете од.Изработени од пластични материјали, тоа е долготраен.Таа е пого�

DEN 314.16
Складирање Кутија/Пастирски Ратан Ткаени Пченка Лушпа Складирање Кошница/Облека Играчка Складирање Кошница Гардероба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Кутија/Пастирски Ратан Ткаени Пченка Лушпа Складирање Кошница/Облека Играчка Складирање Кошница Гардероба

Исклучителна обработка на пченка лушпи, прецизен ткаење процес, ригорозни рачно изработени; не може да �

DEN 2188.80