• Неодамнешно
WISELIFE Складирање Кошница [3-Pack] Големи Расклопна Чување на Кутии Кутии Коцки за Облека, Играчки, Книги, Совршен за Складирање Организатор w/Рачки (Сива,15 x 11 x 9.5)

WISELIFE Складирање Кошница [3-Pack] Големи Расклопна Чување на Кутии Кутии Коцки за Облека, Играчки, Книги,

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

¡ïMULTI НАМЕНА г ºGreat лен складирање кошеви нудат простор за заштеда на организацијата.Здрав правоаголник кошници може да се користи за да се одржи Двд-а, списанија, книги, чевли, облека, крпи, прекривки, пет / куче играчка складирање, e-mail кошница, организаторот на чување за канцелариски материјали, подароци, бебе корпа.Декоративни складирање кошница е идеален за дневна соба, купатило, помошни простории, расадник, занаети, playroom, ученичките домови, condos, перална, ходникот и под креветот.Неутрална боја натпревари било d¦кор додека го држите вашиот дом организирани. ¡ïPREMIUM КВАЛИТЕТ : WISELIFE количка за складирање коцки со рачки се направени од издржлив памук, лен & здрав метални шипки рамка околу врвот за да се задржи кошница форма.Тешки-должност, високо квалитетен материјал го прави овој организатор кошница трае цел живот.Голем организирање бин е во можност да се одржи огромна сума на предмети за да ги организирате вашиот дом или канцеларија.Наредени со тенка муслин ткаенина, кошница, организатор е лесно да се чисти, само да се избрише со влажна сунѓер или крпа. ¡ïCOLLAPSIBLE СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА : Овие декоративни кутии за складирање се расклопна за лесно складирање ако не се користи, едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на чување кога не е во употреба или да ги транспорт. ¡ïSTURDY ЈАЖЕ РАЧКА : На пластовидно кошница организатор складирање доаѓа со две јаже рачки за лесен пристап и за преносливост.Јажето се справува овозможи кошеви за да лесно слајд во и надвор од полиците или плакарот.Рачки кои се здружени со метални grommets до кошница и се справува со себе се направени од мек памук јаже.Држи околу 44 lbs (20 кг). ¡ïDIMENSIONS : 15(Должина) x 11(Ширина)x 9.5(Висина) инчи со 3 парчиња спакувани, совршен правоаголна кошеви за подароци, декоративни складирање корпа за бебе соба организатор и големи кошеви за чување на разни предмети.Организирање и декорирање на вашиот дом може да понекогаш се чувствуваат огромна задача.WISELIFE правоаголник складирање кошеви ви помогне да се создаде модерен и организиран простор.Овие кошници се одличен начин за да се скрие или зачувување на објекти во вашиот entryway или плакар, и додека го држите простор во потрага уреден и организиран.Висок Квалитет Густа Ткаенина. (1)Наредени со тенка муслин ткаенина. (2)Лесно да се чистисамо да се избрише со влажна сунѓер или крпа. (3)Мека памучна јаже се справува со лесно слајд кошеви во и надвор од полиците или плакарот. (4)се Справува со кои се здружени со метални grommets до кошница за издржливост. (5)Цврсти метални шипки рамка околу врвот го задржува кошница облик, дури и кога е празна. (6)Трајни структура им овозможува на тешки предмети да се крена лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Nudquio Сончоглед Американското Знаме Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Nudquio Сончоглед Американското Знаме Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира

стп.Произведено во САД или Увезуваат.Оваа количка за складирање кутија е направен од висококвалитет СТ

DEN 935.52
Чување на Кутии со Капаци Свитлива Лен Ткаенини Чување на Кутии Расклопна Плакарот Организаторот за Дома Спалната
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чување на Кутии со Капаци Свитлива Лен Ткаенини Чување на Кутии Расклопна Плакарот Организаторот за Дома Спалната

●Висококвалитетен материјал.Складирање кошница со капак е направен од висококвалитет лен ткаенини.По

DEN 2940.48