• Неодамнешно
Smart Дизајн Лепило Полица Лагер - 18 во x 20 ft Тркалаат - Лесно се Сече, Кора, и Само Држи Декоративни Винил Филм - Кабинет, Фиока, Countertop, Салон за Контакт Маска, Хартија - Ку?

Smart Дизајн Лепило Полица Лагер - 18 во x 20 ft Тркалаат - Лесно се Сече, Кора, и Само Држи Декоративни Винил

Buyers rating:
DEN 347.76

Количина на стоки

ПОЛИЦА ОБЛОГИ - Со неверојатни боја и дизајн, додадете стил да го освежат вашиот полици, фиоки и плакари.КАРАКТЕРИСТИКИ - ги Штити Полици, Фиоки, и Рамни Површини од секојдневниот носат и солза.Лепило за контакт - Брише Чисти - Cutable и Отстранлив Материјал - Лесно Кора Дизајн.SMART ДИЗАЈН КВАЛИТЕТ - Сите Smart Дизајн на производи се подложени на строги обезбедување на квалитет и контрола. 24/7 САД ПОДДРШКА - Контактирајте не преку интернет или телефон за производот прашања, проблеми, како и гаранција на информации.ДИМЕНЗИИ - 18 Инчи Широка x 20 Метри.Подготви Површината.Мерка и да ги Намали.Излупете исклучување на еден дел во исто време.Со почеток во центарот на површината, притиснете надвор кон работ користејќи squeegee, straight edge алатка, или крпа.Лепило лагер може да биде укината и repositioned малку време за апликацијата да се елиминираат меурчиња или брчки.Избегнувајте влечење или истегнување.Smart Дизајн Полица Облоги Полица Облоги перница и заштита на вашиот површини и домашната стока од секојдневниот носат и солза.Нашиот избор на бои и дизајни ќе додадете стил и да го освежат вашиот полици, фиоки и плакари.Пакетот Вклучува Вклучува Декоративни Лепило Полица Лагер.За покривање на полиците, кабинети, плакари, фиоки, уметности & занаети.Карактеристики и Придобивки Лесно да се намали, кора, и важат за рамни површини.Мие и брише чисти w/ влажна крпа.Спецификација на производот се Тркалаат Големина : 18 Инчи x 20 Метри Боја : Multicolor Селекции Материјал : Трајни и Перат Материјал Дизајн : Излупете Лепило Бренд и Гаранција Информации на Луѓето ширум светот живеат попаметни со Smart Дизајн, производителите на иновативна технологија, висок квалитет на домашни и комерцијални организациски и перење производи за нега.Од 1970 година, Паметни Дизајн ја постави стандард на квалитет во Почетниот Организација Индустрија, со развој на производи што им овозможи на потрошувачите да се оптимизираат нивните потреби.Сè, од вашиот плакар, кујна, перална, home office, гаража и авто до вашето работно место.Се наоѓа во Јужна Калифорнија, Паметни Дизајн е на едно семејство во сопственост на компанијата со клиентите во сржта на нашиот бизнис.Ако имате било какви прашања, прашања или грижи во врска со вашата нарачка, стигнеме до нашата Служба за корисници Тим преку е-маил во секое време, 24/7. Нашиот Тим ќе стори сé за да се одговори на сите пораки во рок од 24 часа.Посетете не на интернет за телефонот поддршка понеделник-петок, 8 pm – 5 pm PST.Овој процес бара внимателна мерења и се придржува цврсто откако се применува.Ве молиме одвојте време да се планираат вашиот проект пред се обидува да се применуваат за да се избегне грешки.Ти ли тоа!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HOSD Фиока Лагер Задебелена Масло Доказ, Водоотпорен Лесно да се Чисти Полица Лагер Cuttable Валкани Доказ Гардероба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HOSD Фиока Лагер Задебелена Масло Доказ, Водоотпорен Лесно да се Чисти Полица Лагер Cuttable Валкани Доказ Гардероба

1 Направени од висококвалитет PEVA материјал, ширевте големина е за 120cmx45cm, три бои на црна, бела и розова.Пе

DEN 383.76
Bikoplmn Полица Облоги за Кујната Кабинети и Фиоки, Не Лепило Анти Лизга Фрижидер Душеци, Храна Одделение Фрижидер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bikoplmn Полица Облоги за Кујната Кабинети и Фиоки, Не Лепило Анти Лизга Фрижидер Душеци, Храна Одделение Фрижидер

Лесен за Инсталација : Кабинет облоги дојде во најпопуларните преднамалување на големини за лесна инст�

DEN 239.76
Фрижидер Облоги за Полици Храна Одделение Фрижидер Полица Облоги Не се Лизга Перат Обновливи Фрижидер Душеци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фрижидер Облоги за Полици Храна Одделение Фрижидер Полица Облоги Не се Лизга Перат Обновливи Фрижидер Душеци

【ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ФРИЖИДЕР СВЕЖИ т мирис чудно?.Верувај ми!Нашиот фрижидер душеци ќе биде добар начин да �

DEN 239.76