• Неодамнешно
TaoGift Само Лепило Винил Faux Дрво Жито Контакт Хартија Полица Лагер за Полиците на Кујната Кабинети Вратата Табела Шкафот Мебел 15.7x117

TaoGift Само Лепило Винил Faux Дрво Жито Контакт Хартија Полица Лагер за Полиците на Кујната Кабинети Вратата

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Само лепило дрво изгледа контакт хартија кора и се држи дрво позадина се тркалаат.Отстранлив дрво контакт хартија - Стапови за било каква мазна, рамна површина - совршени за DIY проекти се Идеални за изнајмување или дома декорирање.Кора и се држи дрво позадина ,лесно да се примени, да се отстрани , отпорен на вода и лесно се чисти.Овој производ НЕ треба да се применат за да се текстура ѕидови - мазна, чиста, сува, насликани површината само ,Прочитајте чекор-по-чекор инструкции за инсталирање кора и се држи позадина, пред да аплицираат.Дрво контакт paper size : 15.7 Инчи со 9.8 нозе.Карактеристики на Само Лепило Сива Дрво Полица Хартија : 1. Еколошки и водоотпорен. 2. Лесно да се намали и кора од далеку од хартиена подлога. 4. Може да се инсталира на било каква рамна површина. 5.издржливи ,можат да бидат работел како позадина за акцент ѕид , занаети оркестарот налепница.Спецификации : Модел : Гроздобер дрвен Материјал : ЕКО-пријателски ПВЦ Дебелина 0.15 mm Пакет се Вклучени : 1 Тркалаат дрво жито Позадина Погодна Површина : Чисти ѕид, мазна стаклена површина, метална површина, железо површина, керамички површината итн.Забелешка : ве Молам не се држи на правливи ѕид, цемент, груба дрво површината.Различни серија на позадина може да има боја разлика ,па ве Молиме да се пресмета димензија да купат доволно ролни на ЕДНО време .Услуги на клиентите : ве Молиме да проверите на нашата настава или да пребарувате за видео на youtu пред примена , така што willl знаат се вештини за примена на совршен проекти .Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга.Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на e-mail преку сметка.Ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HOSD Фиока Лагер Задебелена Масло Доказ, Водоотпорен Лесно да се Чисти Полица Лагер Cuttable Валкани Доказ Гардероба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HOSD Фиока Лагер Задебелена Масло Доказ, Водоотпорен Лесно да се Чисти Полица Лагер Cuttable Валкани Доказ Гардероба

1 Направени од висококвалитет PEVA материјал, ширевте големина е за 120cmx45cm, три бои на црна, бела и розова.Пе

DEN 383.76
Полица Облоги,Не-Лепило ЕВА Кабинет Фиока Лагер Фрижидер Подлога,Водоотпорен Кујна, Фрижидер, Мат, Перат Шкафот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Полица Облоги,Не-Лепило ЕВА Кабинет Фиока Лагер Фрижидер Подлога,Водоотпорен Кујна, Фрижидер, Мат, Перат Шкафот

Уникатен Дизајн : едноставен нордиските стил со печатени обрасци, погодна за секој ентериер.Користете г

DEN 335.76