• Неодамнешно
Четка и Метла Носителот Kingtop Гаража Складирање Рек Куки Ѕид Монтирани Организаторот за Домашна Градина Алатка Shelving (3 позиција 4 куки)

Четка и Метла Носителот Kingtop Гаража Складирање Рек Куки Ѕид Монтирани Организаторот за Домашна Градина Алатка

Buyers rating:
DEN 335.52

Количина на стоки

3 Слотови и 4 Виси Куки,идеален за одржување на домаќинството производи за чистење се организирани и во склопот чуваат безбедно и уредно надвор од патот, додека не им се потребни.Силен и здрав ,ова решетката е цврсти доволно да се држи до 22.5-lbs,секоја топка држи до 7-1/2 килограми тежина,постојат 4 куки за полесни нешта, како што се стакло и мали четки.Гумена топка се прилагодува на дршката е дебелината и тие едноставно подигнете да одговара само за било која големина четка или метла.Простор за Заштеда на енергија ,го Ослободува до вашиот подот простор,големината е совршен за гаража складирање, плакар, доста каде што сакате да се одржи,како што кујна, комунални на соба, перење и градинарството.Лесно се инсталира и да нема повеќе проблеми со паѓање на метли, џогерите или прашина тави,тоа доаѓа со 4 завртки и Доживотна Гаранција и пријателски, лесна-за-стигне до корисничка поддршка од Kingtop.Дали сте се хранат со хаос на вашиот чистење резерви во вашата соба?ние сме сигурни дека да се имаат опција за вас денес се Обиде оваа Kingtop Брилијантен Четка и Метла гаража Организатор и тоа ќе ве направи животот полесен Карактеристики со 3 топката слотови и 4 куки па можете да ги организирате до 7 чистење на комунални услуги на едно место .Со користење на оваа четка решетката за да ги зачувувате вашите janitorial додатоци, ќе бидете во можност да се зголеми организација и да го зголеми просторот за складирање во снабдување плакарот.и ќе го прави лесно да се одржи метли, џогерите, dustpans, тоалет сад чистење материјали, и четки од патот кога не е во употреба.Тоа, исто така, ќе им помогне на џогерите и четки кои стануваат soiled при користење правилно да се исуши, спречување на мувла од формирањето.Не грижете се за големината на вашиот четка дупка,На слотови малку ролки и тие се движат за да одговара само за било која големина четка или метла целокупната димензии се 10.0" x 3.4" x 2.4".Монтирање на ѕид завртки и подлога се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат