• Неодамнешно
Yarbikco Слушалки Стои со Безжичен Полнач Слушалки Носителот 2 Тип USB C Порта, 3 во 1 Брза Безжична Станица за Полнење на обвинителна Клупа за AirPods Max, AirPods Pro/2, iPhone 13/12/11 Сери?

Yarbikco Слушалки Стои со Безжичен Полнач Слушалки Носителот 2 Тип USB C Порта, 3 во 1 Брза Безжична Станица

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

【Слушалки Стојат】Удобно да ги сместите вашите слушалки така што тие се секогаш на дофат!Има мала меморија за да им помогне на де-нередот и го организирате вашето биро простор.Поддржува слушалки од сите големини, како што се Зајнхајзер, Sony, Bose, Удира И На слушалки држачот за 9.84 висина инчи, 7.68 инчи должина, 3,7 инчи ширина ,Тоа е супер лесно да се донесе заедно, каде и да одат - тоа е мал, светлина. 【Пакет содржина】 : Она што ќе добиете 1* 4in1 Безжичен Полнач, со Слушалки Стојат, 1*Тип-C брзо Полнење Кабел, 1*Брзо Адаптер за Полнење, 1*USB-C за да го USB-НА Адаптер и 1*англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Безжичен Полнач Стојат, CEREECOO 4 во 1 Безжична Станица за Полнење Приклучете се Компатибилни со iPhone Series13/12/11/11pro/Xr/Xs/X/Max/8/8Plus
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Безжичен Полнач Стојат, CEREECOO 4 во 1 Безжична Станица за Полнење Приклучете се Компатибилни со iPhone Series13/12/11/11pro/Xr/Xs/X/Max/8/8Plus

【4 во 1 Безжичен Полнач Стојат】На мултифункционален полнење стојат може да ви наплати за речиси сите мо

DEN 791.76
ZYZYZ Повеќе Станица за Полнење Брзо Полнење 6 Пристаништа Станица Клупа Стојат Центар База за Телефон/Tables/Watch/Моќ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZYZYZ Повеќе Станица за Полнење Брзо Полнење 6 Пристаништа Станица Клупа Стојат Центар База за Телефон/Tables/Watch/Моќ

1 USB Брзо Станица за Полнење Dock / Повеќе Телефонски Станица за Полнење 2 Поддршка 6 USB Уреди за полнење во �

DEN 887.76