• Неодамнешно
ПЕТЕЛ МАСНОТИИ Коса Pomade (XX) XXTRA Беспомошна да се Задржи До во текот на целиот Ден многу чекање, само малку сјај - 3.8 мл/108g

ПЕТЕЛ МАСНОТИИ Коса Pomade (XX) XXTRA Беспомошна да се Задржи До во текот на целиот Ден многу чекање, само малку

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Чувајте го до сите ден; Употреба Петел Маснотии XX за посилна се одржи и достапни за ракување, секој ден.Се комбинираат со нашата коса преливи за повеќе сјај или слој на врвот на нашата база на вода pomades за подобра контрола што излегува лесно.Оваа pomade има многу чекање, со само малку сјај.Тоа има смирувачки мирис на еден човек е тивок складиште.Тешки за восоци.Не се растворливи во вода.Медиум се Одржи, Без Сјај, Зачинета Мирис и Масло основа.Како да се Применуваат; Дефект прст-нокти големина dab во дланките на вашите раце.Чешел низ сува или едвај влажна коса да рамномерно да се дистрибуираат.Мувла во посакуваната форма.Сушете по желба.Состојки; Petrolatum, Восок, Microcrystalline Восок, масло од Кокос, боја, & мирис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат