• Неодамнешно
senya Виножито Пастел, Шарени, Големи Дома Организатор Бин, Складирање, Чанти, Облека Забавува, Количка за Перење Кошница Голема Shoping Чанта Торба за Спална соба, Бања, Б

senya Виножито Пастел, Шарени, Големи Дома Организатор Бин, Складирање, Чанти, Облека Забавува, Количка за Перење

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ - издржлив и лесен за носење.МАТЕРИЈАЛ - Висок Квалитет Polyeste.Мултифункционален : Не само што може да се користи како облека, кошница, но, исто така, како еколошки шопинг торба за да се олесни голем супермаркет набавки.ДИМЕНЗИИ - 12.6"(L) x 11"(W) x 22.7"(H) / 32x28x57.5cm (вклучува рачка), голем капацитет.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Погоден за повеќето ситуации употреба, како на пример шкаф, маса и канцеларија за книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање.Кориснички Забавува Кошници : попречи кошници може да биде укината и чуваат лесно.Кога се користи, тие може да се разнишаат отворен и ставен во потребното место.Кога ќе треба перење, можете лесно да ги собереш на нараквица и отстранете го без да се движи облека.Валкана облека кошница (периферна печатење) Димензии : 32*28*57.5 см (12.6*11*22.7 во) Материјал : Полиестер Го попречи е отпечатен надвор, и на дното и внатре се црни и не се печатат.Кориснички забавува кошеви, го забавува кошници може да биде укината и чуваат лесно.Кога се користи, тие може да се разнишаат отворен и ставен во потребното место.Кога ќе треба перење, можете лесно да ги собереш на нараквица и отстранете го без да се движи облека.Тоа може да биде ставен во тоалет, спална соба, дневна соба, итн.Тоа може да се сместат облека, крпи, и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Складирање Кошница,Крајбрежен светилник,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Кошница,Крајбрежен светилник,Расклопна Големи Перење Забавува со Рачки за Домашната Канцеларија 17.32X13.58

Квалитетот Перење Кошница : Изработени од квалитетни материјали, нашите кошеви се меки на допир, но цврс

DEN 835.20
Естетски Пилешко Флорални Големи Перење Забавува Со Лесна За Носење Рачка, Водоотпорен Расклопна Перење Кошница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Естетски Пилешко Флорални Големи Перење Забавува Со Лесна За Носење Рачка, Водоотпорен Расклопна Перење Кошница

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Д

DEN 911.52
Складирање Кошница Цртан филм Мечка Симпатична Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Складирање Кошница Цртан филм Мечка Симпатична Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 767.52
Софтбол Оксфорд Ткаенина Перење Кошница со Рачки за Складирање Кошница за Играчка Организатор Детска Соба Расадник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Софтбол Оксфорд Ткаенина Перење Кошница со Рачки за Складирање Кошница за Играчка Организатор Детска Соба Расадник

Оксфорд ткаенина.Произведено во САД или Увезуваат ♤ На перење кошница е направен од високогустина обло

DEN 242.40
Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Д

DEN 911.52