• Неодамнешно
Wellness Здрава Уживање Природни Зрна Слободни Мокра Мачка Храна, Gravies Пилешко & Турција, 3-Унца Торбичка (Пакување Од 24)

Wellness Здрава Уживање Природни Зрна Слободни Мокра Мачка Храна, Gravies Пилешко & Турција, 3-Унца Торбичка

Buyers rating:
DEN 796.80

Количина на стоки

Заврши Здравје : Комплетна И Избалансирана Секојдневна Исхрана За Вашата Мачка.Квалитетни Состојки : Сите Природни, Бавно-Готви Оброк Со Вистински Morsels На Пилешко & Турција Во Вкусен Сок.Сите Природни : Содржи Само Премија, Сите Природни Состојки, Без Пченица Или Глутен Од Пченица, Пченка, Соја, Вештачки Бои И Вкусови.Лесно Да Се Служат : Удобен, Лесно Да Се Отворени, Подготвен Да Им Служи На Сад Прави Оброк Брзо И Лесно.Wellness здрава уживање природни мокра мачка храна рецепти се здрави, природно мачка храна за возрасни мачки кои уживајте во вкусен morsels на пилешко или морска храна служат во вкусен сосови, над pate-стил храна.Тие Се направени од високо квалитетни протеини, други клучни состојки како слатки компири и моркови, витамини и минерали како ленено семе и омега 3 масни киселини за да се промовира здрава кожа и капут, и cranberries и боровинки кои се додаваат за да помогне во одржување на правилна здравјето на уринарниот тракт.Покрај тоа, хидратацијата е исклучително важно да мачка целокупното здравје и бидејќи мачките не треба силна жед диск, wellness здрава уживање мокра мачка храна рецепти се вкусни и здрави начин за зголемување на вашата мачка влага доза.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат