• Неодамнешно
ZFAZF 200 Компјутери за Еднократна употреба потпирачи за глава ги Опфаќа,Не-Плетени потпирачи за глава Перница Хартија Масажа потпирачи за глава Покритие Убавина Спа ?

ZFAZF 200 Компјутери за Еднократна употреба потпирачи за глава ги Опфаќа,Не-Плетени потпирачи за глава Перница

Buyers rating:
DEN 695.76

Количина на стоки

Материјал : за еднократна употреба масажа на главата на перница капакот е изработен од не-плетени ткаенини, меки и удобни, и одговара на обликот на вашето перница.Отворање на обликот : На крстот отвор во средината на pillowcase има разумен дизајн.Кога човечкото тело лежи рамно, тоа може да дишат според позицијата на ноздрите, која ги тера луѓето да дишат правилно, има добра пропустливост на воздух и е лесен за употреба.Свиленкаста текстура : Содржи 200 парчиња на расположливиот потпирачи за глава ги опфаќа, мека и свиленкаста за еднократна употреба маска е како меки памук лепење на кожата, максимизирање на однесувањето на потрошувачите и овозможувајќи им да се релаксира во целост.Тие, исто така, нема да ја напушти набори на вашите клиенти се соочува.Силната апсорпција на вода : тенки и тешки влакна, посилни апсорпција на вода, подебел материјал, јасно текстура, мека и удобна.Повеќе избори : Ова не-плетени масажа потпирачи за глава покритие е достапен во сина, розова и бела боја.Отворањето на моделот во средината на перница крпа е крстот дупка, која може да ги задоволи потребите на различни клиенти. 200 парчиња на расположливиот не-плетени потпирачи за глава cover Bed покрие масажа на лице лулка табела главата под перница coverfeature : 1. За еднократна употреба не-плетени потпирачи за глава pillowcase заштедува време и effort And направите вашите клиенти да се чувствуваат удобно.2. Убавината спа салон кревет покрие мека абсорбента материјал согласува to The облик на вашата перница.3. Расположливиот потпирачи за глава покритие е многу погодна за масажа соба, portable Massage стол, или во движење.спецификација : Материјал : не-плетени fabric Color : сина, бела, pink Disposable лице лулка покрие големина : (Должина х Ширина) за 15.75*15.75 inches Package се Вклучени : 200 x Лицето Лулка Covernotes : 1. Понекогаш расположливиот потпирачи за глава покритие изгледа поголема или помала на сликата, ве молиме погледнете ги нашите актуелни опис.2. Ве молиме овозможи големината грешка на расположливиот маска, маска поради прирачник.

Карактеристики на стоката

Material:
non-woven fabric
Color:
blue, white, pink
Disposable face cradle cover size:
(Length x Width) about 15.75*15.75 inches :
Package Included:
200 x Facial Cradle Cover :
notes:
1. Sometimes the disposable headrest cover looks bigger or smaller on the picture, please refer to our actual description. :
2. Please allow the size error of the disposable mask cover due to the manual. :

Купувачи како што сакаат