• Неодамнешно
Масажа на Лице со Маска за Еднократна употреба Масажа Перница Перница Опфаќа Мат за Убавина, Масажа, Спа Салон Безбедно и Санитарни,Розова,200pcs

Масажа на Лице со Маска за Еднократна употреба Масажа Перница Перница Опфаќа Мат за Убавина, Масажа, Спа Салон

Buyers rating:
DEN 654.96

Количина на стоки

▪ Не-ткаени : мека удобно здрава и нежна за кожата,која ќе ви помогне да се направи течност се шири наоколу и сува брзо. ▪ Дишење Дупка Дизајн : Тркалезна форма е погодна за различни форми на фацијална дупки.Хигиенски, само маска на главата на вашиот кревет за масажа со чистење на лицето маска за секој нов клиент. ▪ Се задржи Масажа Табела Чисти : Овие масажа табела потпирачи за глава покритие се дизајнирани за заштита на масажа табела стол и спа кревет од вода, нафта или восок за време на масажа, која дефинитивно се добра опција за салон за убавина и спа. ▪ Лесно да се Носат : мала тежина, мала големина, може да се земе тоа далеку кога ќе се пакувам во вашиот џеб, и тоа трае помалку простор. ▪ Широк Спектар на Апликации : за еднократна употреба потпирачи за глава покритие е погоден за надвор од канцеларија масажа, масажа терапевти, chiropractors, acupuncturists, спа козметички салони, тетоважа, продавници, итн. ▪ Карактеристики : - Една големина одговара на повеќето стандардни масажа на лице cradles кои обезбедуваат мека слој на заштита за секој поединечен клиент.- За салон за убавина, масажа салон, тетоважа, продавници,сауна, соба, hotel, патување и сл.▪ Спецификација : - Материјал : Не-Плетени - Боја : Бела/розова - Облик : тркалезна со дупка - Дијаметар : прибл 29cm / 11.4 инчен - Објект количина : 100/200pcs - За луѓето : Масажа потпирачи за глава ги опфаќа е совршен за кој секогаш оди на салон за убавина▪ Пакет се Вклучени : 100/200pcs x Расположливиот масажа потпирачи за глава ги опфаќа.

Карактеристики на стоката

- Material:
Non-Woven
- Color:
White/pink
- Shape:
round with hole
- Diameter:
approx 29cm / 11.4inch
- Item quantity:
100/200pcs
- For people:
Massage headrest covers is perfect for who always go to the beauty salon
▪ Package Included:
100/200pcs x Disposable massage headrest covers :

Купувачи како што сакаат

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница

[Материјал] расположливиот масажа на главата на перница капакот е изработен од неплетени ткаенини, меки

DEN 700.56