• Неодамнешно
ZFAZF 20 Парчиња Расположливиот спа долна облека Шорцеви,Бамбус Јаглен Влакна за Еднократна употреба Шорцеви за Масажа Тен Спа Салон за Патување Употреба

ZFAZF 20 Парчиња Расположливиот спа долна облека Шорцеви,Бамбус Јаглен Влакна за Еднократна употреба Шорцеви

Buyers rating:
DEN 2121.60

Количина на стоки

Универзалната големина на расположливиот еластична долна облека, погоден за сите луѓе околу 200 фунти или под 200 фунти, унисекс, дише и удобно, се многу практични.Бела долна облека за еднократна употреба е направен од бамбус јаглен влакна, дише, врежана дизајн, ткаени ракави, посилни, може да ви даде чиста и удобно носење искуство, и донесе многу погодности за вашиот секојдневен живот.Сината расположливиот долна облека е изработена од водоотпорен не-плетени ткаенини, што е масло-доказ и водоотпорен, има висока еластичност, и е погодна за различни прилики.Мал и лесен, погоден за носење, ставајќи го во ранец или ташна, итн., погодно за грижа за лична хигиена, удобен и практичен, 20 долна облека за еднократна употреба, што е доволно да ги задоволат вашите секојдневна употреба и замената потреби; тие се лесно да се носат и практични.Погоден за спреј за тен, и сл., но, исто така, погодна за спа, фризер, масажа, тетоважа, сауна, хотел, патување, секојдневна употреба, итн.опис на производот : име на Производ : за еднократна употреба underwear Size : Универзална големина (во рок од 200 фунти)Големина : 18.89*26.77 inches Material : висок квалитет бамбус јаглен влакна, водоотпорен не-плетени fabric Style : бела, blue Application : Unisex Features : зголемена/удобно/impermeable These за еднократна употреба шорцеви може да ви обезбеди со максимална покриеност.Унисекс, со пригоден еластична корселе за близок одговара.Тоа е погоден за спреј за тен, и сл., како и спа, фризер, масажа, тетоважа, сауна, хотел, патување, секојдневна употреба, итн.Пакетот вклучува : 20*еднократна употреба долна облека.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница

[Материјал] расположливиот масажа на главата на перница капакот е изработен од неплетени ткаенини, меки

DEN 700.56