• Неодамнешно
Newmind 100pcs Спа Салон за Еднократна употреба Масажа на Лице со Остатокот Перница Покрива Лулка Листови

Newmind 100pcs Спа Салон за Еднократна употреба Масажа на Лице со Остатокот Перница Покрива Лулка Листови

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

* 100 Парчиња се соочуваат со остатокот лулка покрива. * Материјал : Не-плетени PP. * Чувајте клиенти и санитарни. * За салон за убавина, масажа, салон за убавина, сауна, соба, hotel, патување и сл. * Еднократна употреба и мека.Опис : - 100 Парчиња се соочуваат со остатокот лулка покрива. - За еднократна употреба и мека. - Ги клиенти и санитарни. - За салон за убавина, масажа, салон за убавина, сауна, соба, hotel, патување и сл. - Материјал : Не-плетени PP - Size : Прибл. 27.5x28cm/ 10.8x11 inch Package Вклучува : 100 x Расположливиот Лице Лулка на Корица : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница

[Материјал] расположливиот масажа на главата на перница капакот е изработен од неплетени ткаенини, меки

DEN 700.56
2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела

【2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа】Направени од микрофибер + TPU водоотпорен слој, мека и издр

DEN 1463.52