• Неодамнешно
Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница Дупка Перница Мат за СПА Салон,Бела,200pcs

Масажа Табела Стол потпирачи за глава се Соочуваат со Перница Маска за Еднократна употреба Главата под Перница

Buyers rating:
DEN 700.56

Количина на стоки

[Материјал]- расположливиот масажа на главата на перница капакот е изработен од не-плетени ткаенини, меки и удобни, и одговара на обликот на вашето перница. [Еднократна употреба и Заштеда на Време]-лицето опфаќа лулка е еднократна производ, тоа е многу удобен за да ја отфрлите без чистење по употребата, заштеда на време за вашата работа. [Користи за масажа маси за масажа столици]-расположливиот масажа потпирачи за глава ги опфаќа широко се користат во масажа кревети, масажа столчиња за масажа терапевти chiropractors acupuncturists, во бањите козметички салони тетоважа продавници и други. [Силната апсорпција на вода : ]- тенки и тешки влакна, посилни апсорпција на вода, подебел материјал, јасно текстура, мека и удобна. [Совршена Големина Дизајниран]- мерки 30 x 40cm, совршено големина за стандардна големина U и полумесечина во облик на лице cradles.тоа е погоден за повеќето масажа кревети, може да биде ставен на перница на масажа кревет или директно на креветот. - Ткаенина е како мека хартија, памук,абсорбента, па тоа се чувствува убаво на допир, а не како на хартија, но речиси како мека и свиленкаста памук или фланелен боксери.Тоа се дебели и цврсти.- Тоа може да и ги покрие било лицето влошки се користи од страна на masseurs, acupuncturists, бањи, салони, тетоважа, продавници, итн.

Карактеристики на стоката

- Material:
Non-Woven
- Color:
White
- Shape:
U type
- Size:
about 30cm * 40cm
- Item quantity:
200/300pcs
- For people:
Massage headrest covers is perfect for who always go to the beauty salon
Package Included:
200/300pcs x Disposable massage headrest covers :

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела

【2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа】Направени од микрофибер + TPU водоотпорен слој, мека и издр

DEN 1463.52