• Неодамнешно
Newmind 5 Ролни 50 Листови/Тркалаат Не-Плетени потпирачи за глава Хартија се Тркалаат Спа Салон за Масажа Кревет Табела Покрие Тетоважа Снабдување - 50x70cm, Бела

Newmind 5 Ролни 50 Листови/Тркалаат Не-Плетени потпирачи за глава Хартија се Тркалаат Спа Салон за Масажа Кревет

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

* Водоотпорен, анти-нафта и високата апсорпција функција. * Еднократна употреба потпирачи за глава лист хартија кревет маска, хигиенски, чиста и безбедна. * Со скршени поени, може да се truncated лесно. * Применливи места и народот : Рекреација и забава места, убавина, масажа, клубови и сл. * Да се обезбеди удобно мекост без миење погодност.Опис : - за Еднократна употреба потпирачи за глава лист хартија кревет маска, хигиенски, чиста и безбедна. - Водоотпорен, анти-нафта и високата апсорпција функција. - Со скршени поени, може да се truncated лесно - Обезбеди удобно мекост без миење погодност. - Е применливо места и народот : Рекреација и забава места, убавина, масажа, клубови и сл.Спецификација : - Материјал : Не-плетени ткаенини - Боја : Бела Големина : 50x70cm/x19.7x27.6inch - Количина : 50pcs/Roll Package Вклучува : 5 Тркалаат за Еднократна употреба чаршаф (50pcs).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа и 25 Смета за Еднократна употреба Масажа Кревет Опфаќа за Спа Табела

【2 Парчиња Обновливи Масажа Табела ги опфаќа】Направени од микрофибер + TPU водоотпорен слој, мека и издр

DEN 1463.52